MARS logo

        MARS Polska

Studenci i absolwenci >

Ambasadorzy

Zadaniem Ambasadora jest pomoc w budowaniu spójnego wizerunku firmy MARS na uczelniach wyższych w Polsce. Ambasadorzy pomagają przy organizacji wydarzeń skierowanych do studentów, przekazują im najważniejsze informacje dotyczące firmy oraz możliwości rozwoju kariery w MARS. To właśnie od Ambasadora możesz dowiedzieć się więcej o wydarzeniach organizowanych przez MARS lokalnie na Twojej uczelni.

 

Warszawa - SGH - Martyna Hercog

Cześć! Mam na imię Martyna, studiuję Finanse i Rachunkowość. Jestem także członkiem organizacji studenckiej AIESEC. Moją pasją są podróże, w przyszłym roku wybieram się w podróż dookoła świata. Najlepiej relaksuję się oglądając inspirujące filmy. Energii dodaje mi kickboxing i nie wyobrażam sobie zimy bez wyjazdu na narty. W tym roku możesz mnie również spotkać w Auli Spadochronowej, w roli ambasadora firmy MARS.

Warszawa - SGGW - Monika Oksięciuk

Hej! Jestem Monika i na co dzień oprócz studiów na kierunku finanse i rachunkowość zajmuję się pracą w biurze rachunkowym. Jeśli jesteś ambitny i szukasz ciekawych możliwości dla siebie serdecznie zachęcam Cię do kontaktu!

Warszawa - UW - Andrzej Pieniak

Jestem studentem zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim oraz członkiem organizacji AIESEC. W wolnym czasie podróżuję, a szczególną przyjemność sprawia mi chodzenie po górach i wyjazdy za granicę. W tym roku moja podróż sięgnęła aż na Marsa!

Warszawa - Politechnika Warszawska - Oskar Gąsior

Cześć! Jestem studentem na Wydziale Inżynierii Produkcji i studiuję Zarządzanie i Inżynierię Produkcji na II roku. Dodatkowo uczę najmłodszych grać w tenisa ziemnego, a w wolnym czasie sam trenuję i biorę udział w turniejach pod skrzydłami AZS Politechniki Warszawskiej. Jeśli masz do mnie jakieś pytania to napisz do mnie maila, chętnie odpowiem. Jeśli jednak wolisz się spotkać i porozmawiać, to możesz mnie znaleźć na kampusie południowym.

Kraków - AGH - Natalia Szymuś

Cześć! Studiuję na II roku. Oprócz mojej pasji, którą jest jedzenie, uwielbiam oglądać filmy, podróżować i poznawać nowych ludzi. Jeśli masz jakieś pytania, napisz! Z chęcią pomogę :)

Kraków - Uniwersytet Ekonomiczny - Patrycja Lachawiec

Jestem studentką III roku Ekonomii. Postanowiłam zostać ambasadorem Marsa, ponieważ jest to firma, która stawia na rozwój pracowników, dobrą atmosferę w pracy oraz pozwala zdobywać doświadczenie w wielu dziedzinach. Odkąd działam w organizacji studenckiej poznawanie nowych kultur, zbieranie informacji na temat najdalszych zakątków świata stało się moim hobby, a cały wolny czas spędzam ze znajomymi.

Poznań - Politechnika Poznańska - Dominika Matusiak

Jestem studentką Politechniki Poznańskiej, gdzie pełnię rolę Ambasadora Mars Polska. Mam bardzo optymistyczne podejście do życia, bo bez słodyczy i uśmiechu nie można osiągnąć sukcesu.

Poznań - Uniwersytet Ekonomiczny - Katarzyna Woźny

Hej! Jestem studentką III roku finansów i rachunkowości. Działam w organizacji studenckiej AIESEC w projektach wspierających realizację wymian międzynarodowych. Lubię spędzać aktywnie czas, jeździć na rowerze i pływać. Interesuję się psychologią oraz uwielbiam oglądać filmy Woody'ego Allena. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu:)

Łódź - Politechnika Łódzka - Paweł Słowikowski

Studiuję elektronikę i telekomunikację i działam aktywnie w Stowarzyszeniu Studentów BEST. W wolnym czasie lubię spotykać się z przyjaciółmi lub grać w gry komputerowe.

Łódź - Uniwersytet Łódzki - Karolina Janeczko

Jestem Karolina i studiuję na Politechnice Łódzkiej, ale często możecie mnie spotkać w biurze AIESEC na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ. W wolnych chwilach tańczę i podróżuję (jak na razie po Europie;). Jeśli macie jakieś pytania, piszcie śmiało!

Wrocław - Uniwersytet Ekonomiczny - Joanna Mierzejewska

Cześć, studiuję na II roku Bachelor in International Business - kocham ludzi i podróżowanie, a także interesuję się marketingiem. Codziennie można mnie spotkać na kampusie UE albo w biurze Organizacji AIESEC, której jestem aktywnym członkiem. Jeśli potrzebujesz przewodnika po świecie MARSa - napisz, chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania :)

Wrocław - Politechnika Wrocławska - Katarzyna Kruk

Jestem studentką IV roku Elektroniki i Telekomunikacji na Politechnice Wrocławskiej oraz aktywnym członkiem organizacji studenckiej BEST Wrocław. Swój wolny czas poświęcam głównie na zwiedzanie ciekawych miejsc, spotkania ze znajomymi, dobry film oraz przekazywanie pozytywnej energii.

Gdańsk - Politechnika Gdańska - Adrianna Orłowska

Hej! Jestem Ada i już w tym momencie chcę Ci pogratulować, bo znajdujesz się na stronie Marsa. Jeśli cokolwiek w niej jest dla Ciebie interesujące lub potrzebuje dopowiedzenia - z przyjemnością z Tobą porozmawiam! Pisz śmiało lub złap mnie na Politechnice Gdańskiej. Do zobaczenia przez cały najbliższy rok!

Gdańsk - Uniwersytet Gdański - Aleksandra Raczyńska