MARS logo

        MARS Polska

Studenci i absolwenci >

Ambasadorzy

Zadaniem Ambasadora jest pomoc w budowaniu spójnego wizerunku firmy MARS na uczelniach wyższych w Polsce. Ambasadorzy pomagają przy organizacji wydarzeń skierowanych do studentów, przekazują im najważniejsze informacje dotyczące firmy oraz możliwości rozwoju kariery w MARS. To właśnie od Ambasadora możesz dowiedzieć się więcej o wydarzeniach organizowanych przez MARS lokalnie na Twojej uczelni.

 

Warszawa - Uniwersytet Warszawski - Hubert Ziomek

Cześć! Jestem Hubert, studiuję na Uniwersytecie Warszawskim. Dołączyłem do grona ambasadorów Mars, ponieważ chciałem być częścią czegoś większego. Chciałem współpracować z firmą, która aktywnie działa na rzecz środowiska, a przede wszystkim zwierząt, których jestem wielkim fanem :) i oto jestem! Jeżeli masz pytania, nie krępuj się – pisz śmiało! Chętnie na nie odpowiem, a także podyskutuję o moich zainteresowaniach – piłce nożnej oraz podróżach.

Warszawa - SGH - Patrycja Bąk

Cześć! Mam na imię Patrycja i obecnie jestem na drugim roku kierunku Global Business - Finance and Governance. Należę do organizacji studenckiej AIESEC, gdzie stawiałam swoje pierwsze kroki w marketingu i zarządzaniu projektami. Poza studiami, uwielbiam spędzać czas ze zwierzętami, jeść słodycze, a zimą jeżdżę na nartach. Stawiam na rozwój, dlatego dołączyłam do zespołu Marsa! Jeśli masz do mnie jakieś pytania – pisz śmiało, chętnie odpowiem :)

Warszawa - Politechnika Warszawska - Ida Gwóźdź

Cześć! Jestem studentką trzeciego roku lotnictwa w języku angielskim na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa. Choć lotnictwo uważam za bardzo ciekawe, nie jest to jedyna rzecz, którą zajmuję się w wolnym czasie. Moją największa pasją jest jedzenie – gotowanie i poznawanie nowych smaków sprawia mi ogromną przyjemność. Kocham także góry, latem chętnie wybieram się na długie wędrówki, a zimą jeżdżę na desce. Jeśli chcesz pogadać o karierze w Mars, napisz! Na pewno odpowiem.

Kraków - Uniwersytet Ekonomiczny - Sofia Turchynyak

Cześć! Jestem studentką III roku na kierunku Logistyka międzynarodowa. Jestem aktywnym członkiem organizacji AIESEC, w której głównie zajmuję się realizacją różnego rodzaju projektów i poznaję świat dzięki ludziom i projektom na całym świecie. Pasjonują mnie podróże, sport i słodycze; ) Jeśli masz jakiekolwiek pytania, śmiało - napisz!

Kraków - AGH - Szymon Kwieciński

Hej! Jestem Szymon, studiuję Automatykę i Robotykę na II roku. Aktualnie pełnię rolę ambasadora Mars na AGH. W wolnych chwilach biegam i nałogowo oglądam seriale. Jeśli masz jakieś pytania, pisz śmiało! Z chęcią zdradzę Ci wszystkie sekrety życia na Marsie.

Łódź - Uniwersytet Łódzki - Adrianna Czerwińska

Hejka, jestem Ada i studiuję Lingwistykę dla biznesu na Uniwersytecie Łódzkim. Jestem również członkinią AIESEC i aktualnie działam w obszarze marketingu. W wolnym czasie głównie czytam, rysuję i gram na komputerze. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Marsa napisz do mnie, a ja postaram się na nie wyczerpująco odpowiedzieć. Oprócz kontaktu mailowego zapraszam również do pisania na Facebook'u lub LinkedIn.

Łódź - Politechnika Łódzka - Klaudia Zając

Hej! Jestem Klaudia i studiuję Zarządzanie i Inżynierię Produkcji na Politechnice Łódzkiej. W wolnych chwilach gram w piłkę nożną i śpiewam w zespole folklorystycznym. Uwielbiam także spacery i aerobox. Będąc Ambasadorem Marsa, czuję się częścią większej całości. Jeśli masz pytania, pisz śmiało! Może i Ty dołączysz do ludzi z Marsa?

Poznań - Politechnika Poznańska - Paweł Walkowiak

Siemanko! Jestem Paweł i studiuję Zarządzanie i Inżynierię Produkcji na Wydziale Budowy Maszyn i Zarządzania, więc najczęściej możesz mnie spotkać na kampusie Warta. W swoim wolnym czasie podróżuję i odkrywam świat. Uwielbiam góry i pizzę Margaritę. Czasami wydaje mi się, że jestem z innej planety… Zgadnij jakiej? ;)

Poznań - Uniwersytet Ekonomiczny - Marcin Krzyszkowski

Cześć, jestem Marcin i studiuję Informatykę i Ekonometrię, a przy okazji walczę ze stereotypem typowego informatyka – mam życie prywatne, znajomych, a nawet dziewczynę, którą za cierpliwość do mnie doceniam każdego dnia. Wolny czas lubię spędzać zimą na nartach, a latem pod żaglami. Moją skrytą słabością są słodycze, dlatego bycie ambasadorem Marsa, to dla mnie słodka przyjemność. Jeżeli masz pytania – napisz!

Wrocław - Politechnika Wrocławska - Karolina Zdon

Hej! Jestem studentką II roku Teleinformatyki na Politechnice Wrocławskiej, a w wolnym czasie działam w organizacji BEST Wrocław. Od początku moich studiów jestem zafascynowana tym, jak ciepło jest odbierany Mars jako pracodawca. W pełni wpisuję się w wartości, które reprezentuje ta firma, więc oczywistym było, że w końcu spróbuję pojawić się na tej stronie. Jestem pewna, że nie raz spotkasz mnie na uczelni przy okazji różnych przedsięwzięć. Pamiętaj, że jestem tu dla Ciebie i nie wahaj się, skontaktuj się ze mną, jeśli masz pytania.