MARS logo

        MARS Polska
Studenci i absolwenci >

MARS Leadership Program

MARS Leadership Program  został zaprojektowany z myślą o dynamicznych, ambitnych osobach z dużym potencjałem. Program zależnie od potrzeb biznesowych, może być tworzony w każdym dziale naszej firm

Dostając się do naszego programu, od razu masz możliwość przełożenia swojej wiedzy teoretycznej na praktykę.  Znajdziesz się w dynamicznym zespole – otwartym na Twoje pomysły i zawsze chętnym do pomocy. W ciągu ok. trzech lat  trwania programu zrealizujesz trzy niezależne projekty w różnych działach naszej organizacji, współpracując z wysokiej klasy menedżerami.  Będziesz miał także możliwość pracy za granicą przy jednym z projektów, jeśli naturalnie pojawi się taka potrzeba biznesowa i będzie ona zbieżna z Twoją ścieżką kariery. Możliwa jest także praca w jednej z firm będących częścią MARS Inc.: Royal Canin lub Wrigley. Każdy etap programu przyniesie nowe, coraz ambitniejsze wyzwania. Nad Twoim rozwojem będzie czuwać osobisty mentor, który będzie Cię wspierać podczas trwania całego projektu. Razem przygotujecie indywidualny plan rozwoju, który pomoże w określeniu Twojej ścieżki kariery.

Każdy skończony sukcesem projekt gwarantuje Ci awans. Od momentu rozpoczęcia współpracy podpisujesz umowę na czas nieokreślony i korzystasz z wszystkich benefitów pracowniczych.

Szukamy osób, które:

 • Pasjonują się biznesem i są gotowe do zgłębiania mechanizmów, które nim kierują
 • Efektywnie pracują w zespole
 • Mają wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz charakteryzuje je nastawienie na klienta
 • Potrafią skutecznie działać w dynamicznym i zmieniającym się środowisku
 • Potrafią myśleć globalnie
 • Nie boją się podejmowania oszacowanego ryzyka
 • Charakteryzują się dużą motywacją, która przekłada się na osiąganie wytyczonych celów
 • Są zaangażowane we własny rozwój
 • Szybko przyswajają wiedzę
 • Cechuje je ponadprzeciętna umiejętność analizy
 • Miały okazję sprawdzić się w międzynarodowym środowisku
 • Mają za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe lub są absolwentami studiów kierunkowych w obszarze, w którym szukamy przyszłych menedżerów
 • Stoją za nimi konkretne, wymierne sukcesy i osiągnięcia
 • Biegle posługują się językiem angielskim
 • Mają możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin

 

Co oferujemy:

 • Odpowiedzialne zadania, realizowane przy współpracy z doświadczonymi, wysokiej klasy menedżerami
 • Umowę o pracę na czas nieokreślony oraz rozbudowany pakiet benefitów
 • Samodzielne stanowisko menedżera po 3-letnim programie zakończonym sukcesem
 • Inspirujące i rozwijające doświadczenia zawodowe
 • Indywidualną, wspólnie wypracowaną ścieżkę rozwoju dopasowaną do indywidualnych predyspozycji i aspiracji
 • Wsparcie mentora podczas trwania projektu
 • Bogaty program szkoleń
 • Pracę w firmie o unikatowej kulturze, nastawionej na rozwijanie utalentowanych pracowników

 Aplikować na MARS Leadership Program można przez cały rok, gdy w zakładce "Aplikuj" pojawia się odpowiednie ogłoszenie rekrutacyjne.
 

 

 

Adam Pluta
Mars Leadership Program – II rok  

To co zdecydowanie wyróżnia program Mars Leadership Program to zaufanie jakim obdarza nas firma od samego początku oraz dynamiczna ścieżka rozwoju, którą każdy z nas może realizować. Swoje doświadczenie sprzedażowe budowałem podczas staży i praktyk, zespół Mars uwierzył we mnie i pracę podczas programu rozpocząłem już na stanowisku Key Account Managera. Tym samym objąłem odpowiedzialność za relacje z międzynarodowymi klientami i mam realny wpływ na nasz biznes. A ten jest wyjątkowy - rosnące kategorie, silne marki i szerokie zaplecze niewykorzystanych jeszcze produktów zapewnia pełną wyzwań pracę, która nieustannie się zmienia. 
Aktualnie realizuje drugi projekt w ramach programu. Jako Junior Key Account Manager w dziale sprzedaży odpowiada za relacje z naszymi kluczowymi klientami z segmentu czekolady.
 

Maria Strama
Mars Leadership Program – I rok


Realizuje pierwszy rok programu managerskiego, zajmując się głównie zadaniami z obszaru rozwoju kategorii. Jako Category Development Specialist w segmencie Petcare odpowiada za aktywności promocyjne u naszych kluczowych klientów.
Leadership Program jest wyjątkowy przede wszystkim ze względu na kompleksowe podejście do budowania ścieżki rozwoju. Trzy projekty, każdy w innym obszarze biznesu. To pozwala na zgłębienie wiedzy o funkcjonowaniu działów międzynarodowej firmy FMCG i zdobycie szerokiego spojrzenia na rynek.  MARS umożliwia zdobycie niezbędnych kompetencji do objęcia stanowiska Managera. Mam dostęp do takich narzędzi jak: indywidualny mentoring, stałe wsparcie doświadczonych managerów czy szybki i łatwy dostęp do programu szkoleniowego.
Praca w duchu 5 Zasad, które są wyznacznikiem postaw współpracowników na całym świecie, bardzo wyraźnie odróżnia tę firmę na tle innych organizacji. Tworzy to wyjątkową atmosferę, która sprzyja efektywnej pracy, co jest szczególnie istotne, gdy prowadzi się działania związane z jedną z najdynamiczniej rozwijających się kategorii produktów FMCG. Praca z tą kategorią karmy niesie ze sobą potrzebę definiowania potrzeb rynku i dynamicznego reagowania na nie. Specyfika tej kategorii i pozycja lidera rynkowego daje możliwość skupienia się na najbardziej innowacyjnych technologiach i realny wpływ na kształtowanie tego segmentu. 

Małgosia Soszyńska
Marketing Manager 
Alumni programu


Mars Leadership Program to unikatowa szansa na zbudowanie dynamicznej kariery oraz szybkie poznanie organizacji z różnych perspektyw. Program idealnie odpowiedział na moje potrzeby sprawdzenia się w różnych rolach oraz zdobycia doświadczenia z wielu obszarów biznesowych. Z mojej perspektywy największą wartością było zmierzenie się z prawdziwymi wyzwaniami biznesowymi, kluczowymi dla działania firmy. Duże znaczenie ma współpraca z inspirującymi ludźmi, od których można się wiele nauczyć. To właśnie te doświadczenia pozwoliły mi na świadomy wybór dalszych kroków rozwojowych wewnątrz firmy.
Po zdobyciu doświadczenia w ramach programu, w takich działach jak marketing kliencki czy brand marketing, objęła stanowisko Brand Managera w segmencie karm dla zwierząt.