MARS logo

        MARS Polska
Studenci i absolwenci >

MARS Leadership Program

MARS Leadership Program  został zaprojektowany z myślą o dynamicznych, ambitnych osobach z dużym potencjałem. Program zależnie od potrzeb biznesowych, może być tworzony w każdym dziale naszej firm

Dostając się do naszego programu, od razu masz możliwość przełożenia swojej wiedzy teoretycznej na praktykę.  Znajdziesz się w dynamicznym zespole – otwartym na Twoje pomysły i zawsze chętnym do pomocy. W ciągu ok. trzech lat  trwania programu zrealizujesz trzy niezależne projekty w różnych działach naszej organizacji, współpracując z wysokiej klasy menedżerami.  Będziesz miał także możliwość pracy za granicą przy jednym z projektów, jeśli naturalnie pojawi się taka potrzeba biznesowa i będzie ona zbieżna z Twoją ścieżką kariery. Możliwa jest także praca w jednej z firm będących częścią MARS Inc.: Royal Canin lub Wrigley. Każdy etap programu przyniesie nowe, coraz ambitniejsze wyzwania. Nad Twoim rozwojem będzie czuwać osobisty mentor, który będzie Cię wspierać podczas trwania całego projektu. Razem przygotujecie indywidualny plan rozwoju, który pomoże w określeniu Twojej ścieżki kariery.

Każdy skończony sukcesem projekt gwarantuje Ci awans. Od momentu rozpoczęcia współpracy podpisujesz umowę na czas nieokreślony i korzystasz z wszystkich benefitów pracowniczych.

Szukamy osób, które:

 • Pasjonują się biznesem i są gotowe do zgłębiania mechanizmów, które nim kierują
 • Efektywnie pracują w zespole
 • Mają wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz charakteryzuje je nastawienie na klienta
 • Potrafią skutecznie działać w dynamicznym i zmieniającym się środowisku
 • Potrafią myśleć globalnie
 • Nie boją się podejmowania oszacowanego ryzyka
 • Charakteryzują się dużą motywacją, która przekłada się na osiąganie wytyczonych celów
 • Są zaangażowane we własny rozwój
 • Szybko przyswajają wiedzę
 • Cechuje je ponadprzeciętna umiejętność analizy
 • Miały okazję sprawdzić się w międzynarodowym środowisku
 • Mają za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe lub są absolwentami studiów kierunkowych w obszarze, w którym szukamy przyszłych menedżerów
 • Stoją za nimi konkretne, wymierne sukcesy i osiągnięcia
 • Biegle posługują się językiem angielskim
 • Mają możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin

 

Co oferujemy:

 • Odpowiedzialne zadania, realizowane przy współpracy z doświadczonymi, wysokiej klasy menedżerami
 • Umowę o pracę na czas nieokreślony oraz rozbudowany pakiet benefitów
 • Samodzielne stanowisko menedżera po 3-letnim programie zakończonym sukcesem
 • Inspirujące i rozwijające doświadczenia zawodowe
 • Indywidualną, wspólnie wypracowaną ścieżkę rozwoju dopasowaną do indywidualnych predyspozycji i aspiracji
 • Wsparcie mentora podczas trwania projektu
 • Bogaty program szkoleń
 • Pracę w firmie o unikatowej kulturze, nastawionej na rozwijanie utalentowanych pracowników

 Aplikować na MARS Leadership Program można przez cały rok, gdy w zakładce "Aplikuj" pojawia się odpowiednie ogłoszenie rekrutacyjne.
 

 

 

Katarzyna Stróżyk
Leadership Development Trainee w dziale finansowym

Leadership Development Programme to dla mnie szansa szybkiego i dynamicznego rozwoju poprzez realizację ciekawych, ambitnych zadań. Ponieważ składa się z trzech projektów, zlokalizowanych w różnych obszarach biznesowych, daje mi unikalną możliwość wszechstronnego poznania firmy, sprawdzenia się w różnych funkcjach - a ostatecznie, świadomego kształtowania dalszej ścieżki rozwoju. Z mojego punktu widzenia, dużym plusem Programu jest nacisk na równoległy rozwój w ramach pełnionej funkcji oraz osobisty – bo właśnie odpowiednie połączenie obu obszarów pozwala zostać prawdziwym liderem.  


Mariusz Makowski 
Functional Development Trainee w dziale finansowym, obecnie na stanowisku Internal Control Specialist

Functional Development Programme był dla mnie doskonałym startem w karierze, okazją do poznania dużej, międzynarodowej korporacja oraz wielu obszarów biznesowych. Podczas trwania programu otrzymałem bardzo duże wsparcie w obszarze rozwoju kompetencji miękkich jak i funkcjonalnych, zarówno ze strony mentora jak i bezpośrednich managerów. Zostałem także obdarzony dużą odpowiedzialnością już w pierwszych dnach pracy. Dzięki temu miałem okazję, jako specjalista od planowania biznesowego, poznać rynkową cześć finansów; będąc finansowym analitykiem fabryk zapoznać się z produkcyjną częścią firmy, jak również pracując w dziale marketingu zdobyć szersze spojrzenie na rynek, w jakim obraca się korporacja.

Bogusz Radziemski
Specjalista ds. inżynierii przemysłowej


Pracę w Mars Polska rozpocząłem od uczestnictwa w programie praktyk letnich w dziale inżynierii środowiskowej. Następnie przez dwa lata doskonaliłem swoje umiejętności w ramach programu rozwoju specjalistów. Dzięki temu poznałem bardzo szczegółowo zarówno proces produkcji i magazynowania produktów Mars, jak również mogłem zrealizować projekt w zespole R&D, co dało mi dużo szerszą perspektywę. To co moim zdaniem wyróżnia Mars to wyjątkowa atmosfera oraz ciekawi ludzie, z którymi można pracować. Bardzo ważna jest dla mnie też możliwość ciągłego rozwoju zawodowego. Z jednej strony mogę robić to, co naprawdę lubię, a z drugiej mierzyć się co krok z nowymi wyzwaniami. Dodatkowo bardzo wartościowy jest dla mnie program Mars Wellness, który naprawdę pozwala nam znaleźć odpowiednią równowagę – nie tylko w pracy. Młodym osobom, które dopiero planują swoją karierę zawodową radziłbym, żeby rozpoczęli karierę z przyszłym pracodawcą od praktyk letnich. To świetna okazja, żeby lepiej poznać organizację i wiele się nauczyć zanim rozpocznie się regularną pracę. Może zabrzmi to banalnie, ale bardzo ważna jest wiara we własne umiejętności. Trzeba mierzyć wysoko i nie bać się wyzwań – tylko w ten sposób możemy osiągnąć sukces!