MARS logo

        MARS Polska

O nas >

MARS w Polsce

Mars Inc. w Polsce to organizacje Mars Polska, Wrigley Poland, Royal Canin.

Nasze lokalizacje mieszczą się w Warszawie (biuro) i Sochaczewie (biuro i kompleks fabryk), Poznaniu (3 lokalizacje biur i fabryka Wrigley) oraz w Niepołomicach k. Krakowa (biuro oraz fabryka).

W Polsce operujemy w segemntach karmy dla zwierząt, czekolady, gum do żucia i cukierków, dań gotowych oraz usługi wspólne (Mars Global Services w Poznaniu). Tak! Mars to nie tylko batony Mars czy Snikcers!

Chcemy i jesteśmy firmą etyczną. Mars nadal pozostaje w rękach rodziny Mars i jako firma rodzinna opieramy swoją działalność o 5 Zasad, które są naszym DNA. Jakość, Odpowiedzialność, Wzajemność, Wolność, Wydajność.

Jesteśmy globalnym liderem rynku FMCG, prywatną firmą o bogatej historii, oferującą kultowe marki m.in.: M&M’s®, Snickers®, Mars®, Orbit®, Skittles®, Pedigree®, Whiskas®, Royal Canin®, Uncle Ben’s®.

W Marsie rozwijamy wysokiej klasy liderów, którym dajemy swobodę działania i oczekujemy od nich odpowiedzialności. Ścieżki rozwoju naszych Współpracowników ksztaltują się zarówno w obrębie lokalizacji w Polsce, jak i za granicą. Rozwijamy szeroką perspektywę i umożliwiamy oraz wspieramy rozwój w różnych obszarach: Sprzedaży, Produkcji, Finansach, Marketingu, Logistyki, Zakupów, Badań i Rozwoju, czy Personalnym (HR).

W Marsie prowadzimy biznes i osiągamy wzrost w sposób, z którego jesteśmy dumni.

Jesteśmy jednym z najbardziej pożądanych pracodawców. W 2017 roku, już po raz trzeci z rzędu, otrzymaliśmy 1. miejsce i wyróżnienie jako Najbardziej Pożądany Pracodawca w branży FMCG według specjalistów i menedżerów badania Antal International oraz jedno z Najlepszych Miejsc Pracy 2015 w Polsce i Najlepsze Miejsce Pracy 2016 w Europie oraz Najlepsze Miejsce Pracy 2017 w Europie według Instytutu Great Place to Work® w ocenie naszych Współpracowników.